Turnaj v babytenise

Dne 10. září 2022 se na kurtech TJ Mosilana v Brně-Husovicích uskutečnil turnaj dětí 8-9 let v kategorii „Babytenis“. Turnaj se konal za finančního přispění Úřadu městské části Brno-sever. Turnaje se zúčastnilo celkem 19 dětí, z toho 14 chlapců a 5 děvčat. Vítězem v kategorii chlapců byl David Chylík, ŽLTC Brno, jeho soupeřem ve finále byl Jan Bolek, TC Brno. V kategorii děvčat byla ve finále Eliška Kazíková ŽLTC Brno, konečnou vítězkou turnaje se stala Eliška Kalousková ŽLTC Brno.

Turnaj pořádaný oddílem má víceletou tradici. Letos měl opět turnaj velký ohlas u dětí i rodičů, kteří v prostředí areálu strávili pěkný sportovní den. Informace o turnaji zveřejnil oddíl v místním časopisu Severník.