Tenisový areál TJ Mosilana Brno je umístěn v krásném prostředí na břehu řeky Svitavy.

Na kurtech se potkávají tenisté hrající veteránské soutěže i nejmenší hráči mini tenisu. Nejde nám jen o preferování závodního tenisu, ale i o tenis rekreační a o sport, který Vám zůstane na celý život.

K dispozici máme v letní sezoně čtyři tenisové kurty s kvalitní antukou a umělými lajnami. Ty jsou k dispozici dětem tenisové školy, členům oddílu, kteří areál vybudovali, a hráčům závodních družstev. V areálu probíhá spousta dalších sportovních akcí: příměstské tenisové kempy, turnaje, oslavy.

Celkový pohled na areál TJ Mosilana Brno

Areál se nachází v klidové části na ostrově mezi řekou Svitavou a náhonem od Cacovického splavu. V areálu je kromě kurtů tréninková zeď, místo na grilování a budova s občerstvením. Šatny a sprchy se nacházejí v přilehlé budově.

Přístup do areálu je z ulice Valchařská 14b (i po dobu stavby).

Naše služby

• Pronájmy kurtů s celoroční rezervací nebo k individuálnímu užití
  • Cena pronájmů je stanovena výborem, bližší podmínky lze dohodnout se správcem
  • Možnost hraní s tenisovými trenéry
  • Možnost využití tenisové školy dětí
  • Pořádání klubových akcí spojených s využitím tenisových kurtů
  • Šatny včetně sprch
  • Občerstvení přímo na místě
  • Vyplétání raket
  • Pronájem reklamní plochy

Tenisová škola

Naši trenéři se věnují dětem již od 4 let.
    Informace o tenisové škole naleznete na stránkách Tenisová škola TJ Mosilana

Rezervace kurtů

Informace a rezervace kurtů u správce,  tel. 606-544-588, případně 602-717-099 (informace o aktuálním stavu využití kurtů).
    Dále viz Kontakty.

Ceník

Pronájem kurtů

• 100 Kč / hod. do 15 hodin.
  • 160 Kč / hod. od 15 hodin.
  • 150 Kč / hod. – víkendy, svátky.

Provozní doba

• Duben - srpen: 8.00 - 20.00 hodin,
  • Září - říjen:       8.00 - 19.00 hodin.
    Po celou dobu letní sezóny lze hrací dobu sjednat individuálně se správcem.

TJ MOSILANA Brno, z.s.